RGM Entertainment - novinky, hudba, video, foto, filmy, ceny, projekty a shop. EN
TOXIQUE AIRFARE MARKÉTA FATE MAGAZINE CIRCUS PONORKA
  CIRCUS PONORKA RGM MUSIC HOME

Web

Oficiální prezentace - www.circusponorka.com
Youtube - www.youtube.com/ponorkax
Myspace - www.myspace.com/circusponorka
Bandzone - www.bandzone.cz/circusponorka
Last.fm - www.last.fm/music/circus+ponorka

CD Do It Yourself

Do It Yourself
Vltava o2active
RGM Space 

21-st. Century nu-folk - Jedinečný, jednočlenný ,,orchestr‘‘ Circus Ponorka.

Jedinečný, jednočlenný ,,orchestr‘‘ Circus Ponorka.

Honza Ponocný v naprosto originálním nu-folk ,,one-man-show‘‘

Když půjdete na koncert projektu Circus Ponorka, asi budete na první pohled šokováni. Na podium příjde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci.

Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Tím člověkem je Honza Ponocný, muzikant s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, který se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby.

Je neuvěřitelné, jak může jednočlenná kapela znít.

Honza Ponocný

Honza Ponocný se jako kytarista podílel na více než 40-ti CD, produkovval několik platinových CD pro firmu Universal, má za sebou spolupráci s řadou špičkových hudebníků (Steve Walsh - Ereasure, Norah Jones, Jean Couture-Alanis Morissette, John Riley-Seedy Gonzales, Ivan Kral atd…).

Jeho písně si do svého repertoáru převzala řada kapel a zpěváků.

HUDEBNÍ PRODUCENT: Produkoval například nahrávky L. Filipové, J. Ledeckého, M. Maxy, H. Vondráčkové, I. Hlase, J. Kirschner nebo M. Žbirky ( toho společně s Ivanem Králem ) .

AUTOR PÍSNÍ: Jeho písně nahráli například: Anna K., H.Ze'tová, M.Rottrová, L. Filipová, I. Csáková, H.Vondráčková, V. Jelínek, Václav Koubek, Laura a její tygři, I. Hlas, Ridina Ahmed, Ewa Farna, Jean Couture nebo Bradley Stratton.

HUDEBNÍK: Jako hudebník se podílel na několika desítkách CD. Živě vystupoval např. 9 let s Ivanem Hlasem, nebo s Annou K., v polovině devadesátých let založil skupinu Circus Praha, ve které zpíval americký zpěvák Bradley Stratton, a která vydala dvě alba u firmy Universal. V současné době vystupuje kromě sólového projektu s názvem Circus Ponorka s Mekym Žbirkou a Václavem Koubkem.

DALŠÍ: Jako aranžér, producent nebo autor se podílel na výrobě hudby k rozhlasovým a televizním reklamám. Je autorem hudby k divadelnímu představením Židle ( divadlo Řeznická ),k představení Alenka v kraji divů ( divadlo Komedie ), Poslední dvě cigarety ( divadlo Komedie ), Důkaz ( Řeznická ), Kolotoč ( Řeznická ). Napsal hudbu k celovečernímu filmu Vaterland ( premiéra srpen 2004 ) s Karlem Rodenem v hlavní roli, píše hudbu do připravovaného filmu o Exupérym.


   
  RGM MUSIC TOXIQUE AIRFARE MARKÉTA FATE MAGAZINE CIRCUS PONORKA
  © 2005 - 2010 RGM Entertainment | Design HUCOT
click here